Oferty pracy

referent ds. kadr

AGENCJA OCHRONY SZABEL SP. Z O.O.

Agencja Ochrony SZABEL Spółka z o.o. w Koszalinie z siedzibą w Koszalinie przy ul. Morskiej 11 jest firmą o ponad 25−letnim doświadczeniu, specjalizującą się w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych, systemowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa osób i mienia.

Branża: Human, Resources, Kadry
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: referent ds. kadr
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • - mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kadrowym
  • - dobra znajomość pakietu MS Office
  • - umiejętność pracy w zespole i pozytywnego nastawienia do ludzi - komunikatywność
Obowiązki:
  • - sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia pracownika i zleceniobiorcy
  • - wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego
  • - sporządzanie zestawień i raportów
  • - inne prace zlecone przez przełożonego w ramach zakresu obowiązków
  • - ciekawą pracę, gdzie codzienne można nauczyć się czegoś nowego
  • - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • - czas pracy poniedziałek-piątek godz. 7-15
Sposób aplikowania: e-mail na adres a.olejarz@szabel.com.pl