Oferty pracy

Fotograf, grafik, montażysta

Aleksandra Górecka

Nasz Instytut to miejsce, w którym łączymy pasję z doświadczeniem oraz sztukę z nauką po to, aby stworzyć idealne warunki oraz przestrzeń do rozwoju młodych talentów.

Branża: Zdrowie i uroda
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Fotograf, grafik, montażysta
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • umiejętność przygotowywania zdjęć do publikacji: regulacja koloru i optymalizacja plików graficznych, zmiana rozmiaru zdjęć, kadrowanie
  • mile widziane będą osoby z doświadczeniem w pracy fotografa - umiejętność obsługi programów graficznych oraz do obróbki filmów i dźwięku
  • umiejętność kręcenia krótkich filmów
  • doświadczenie w tworzenie materiałów reklamowych na potrzeby reklamy internetowej oraz materiałów do druku
  • zaangażowanie
  • kreatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Obowiązki:
  • przygotowywanie zdjęć do publikacji: regulacja koloru i optymalizacja plików graficznych, zmiana rozmiaru zdjęć, kadrowanie,
  • nagrywanie i montaż krótkich filmów promocyjnych,
  • tworzenie materiałów reklamowych na potrzeby reklamy internetowej,
  • tworzenie materiałów reklamowych do druku.
Firma oferuje:
  • pracę w dynamicznej firmie w branży beauty
  • szkolenia
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w młodym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Sposób aplikowania: manager@aleksandragorecka.com