Oferty pracy

Inżynier Jakości

Schneider Electric

Firma Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier Jakości
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecinek
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego,
  • zdolności analityczne, dokładność, dociekliwość,
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej i wiedza na temat narzędzi jakościowych mile widziane.
Obowiązki:

Do naszej fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider Electric poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Jakości. Główne zadania:

  • zapewnienie wysokiej jakości produkcji /dostaw materiałów i komponentów,
  • realizacja działań korygujących wynikających z reklamacji,
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej dla produktów i procesów,
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur związanych z jakością na liniach produkcyjnych,
  • monitorowanie i analiza wyników jakościowych,
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość i niezawodność procesów produkcyjnych.
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowych standardach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bardzo dobre warunki pracy i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwości rozwoju w strukturach międzynarodowych,
  • ubezpieczenie na życie.
Sposób aplikowania: Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@schneider-electric.com