Oferty pracy

Software Developer

City Systems Sp z o.o.

Firma City Systems Sp z o.o. od 13 lat działa w zakresie systemów parkingowych.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Software Developer
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Magdalenka koło Warszawy
Wymagania:

Szczegółowy zakres obowiązków dostępny pod linkiem: https://citysystems.pl/upload/it_oczekiwania.pdf

Obowiązki:
  •  Dobór komponentów sprzętowych typu płyta główną i procesor pod spodziewane obciążenie systemu (na podstawie danych z podobnych instalacji).
  • Instalacja, zarządzanie i diagnostyka problemów z systemem Windows.
  •  Instalacja, zarządzanie i diagnostyka problemów z systemem Linux.
  • Wybór i testowanie kart pamięci CF i SD pod względem przydatności do użycia z systemami plików ext4 i btrfs.
  • Tworzenie obrazów kart pamięci opartych o system Linux z aktualnymi wersjami oprogramowania wraz ze skryptami do ich szybkiego powielania na platformy wbudowane x86 (w szczególności Intel Atom) oraz ARM (w szczególności i.MX 6).
  • Rozwiązywanie problemów z obsługą urządzeń wbudowanych w SoC i.MX 6 w systemie Linux (np. kartą dźwiękową).
  • Dobór do platformy wbudowanej, integracja programowa i rozwiązywanie problemów z ( m.in. panelami dotykowymi LVDS + I2C, Drukarkami termicznych z prezenterem, Czytnikami RFID, UPS).
  • Tworzenie i modyfikacja skryptów powłoki i Python w celu realizacji w/w zadań.
  • Tworzenie i modyfikacja istniejącego oprogramowania sterującego urządzeniami w języku C++ w systemie Linux.
  • Tworzenie i modyfikacja istniejącego oprogramowania interfejsu użytkownika w języku C++ w systemie Linux.
  • Diagnostyka i usuwanie problemów z istniejącym rozwiązaniem programowym pochodzącym od firmy trzeciej na podstawie logów systemu oraz inżynierii wstecznej.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku dla osoby z wykształceniem wyższym lub dla studentów ostatniego roku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie * Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej * Elastyczne godziny pracy
Sposób aplikowania: CV na adres rekrutacja@citysystems.pl