Technik Serwisu / Inżynier Serwisu Instalacji Chłodniczych - nr ref. 9569

Bank Danych o Inżynierach
Logo bdi

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa firma z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej współpracująca z największymi sieciami handlowymi w Polsce i zagranicą.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Stanowisko: Technik Serwisu / Inżynier Serwisu Instalacji Chłodniczych - nr ref. 9569
Wakatów: 1
Miejsce pracy: dowolne
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • świadectwo kwalifikacji typu E, uprawnienia do wykonywania prac na wysokości,
  • mile widziane - uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze,
  • mile widziane - dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.
Obowiązki:
  • wykonywanie przeglądów serwisowych urządzeń chłodniczych w wybranym regionie,
  • bieżące naprawy,
  • opieka serwisowa,
  • kontrolowanie stanu urządzeń,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • raportowanie prac serwisowych.
Firma oferuje:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę, benefity pozapłacowe,
  • pracę w systemie zmianowym, tryb 8 godzinny,
  • pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy: w tym samochód służbowy,
  • wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali.
Sposób aplikowania: Zainteresowanych prosimy o aplikowanie na ofertę poprzez stronę www.bdi.com.pl. Powierzone nam dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych oraz rozwoju zawodowego. Bez wyrażenia Twojej dodatkowej zgody dane nie są nikomu przekazywane. Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl https://www.bdi.com.pl/oferta-pracy/9785