Oferty pracy

Technik Procesu Produkcji

Radpol S.A

Radpol to znany na rynku polskim i europejskim producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla sektora energetyki, ciepłownictwa oraz infrastruktury gazowej, wodociągowej i kanalizacyjnej.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Technik Procesu Produkcji
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Człuchów
Wymagania:

Wymagania stanowiska - oczekiwane:

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe : elektryczne, elektroniczne, mechaniczne; mile widziani studenci studiów inżynieryjnych,
  • poczucie odpowiedzialności, systematyczność, zaangażowanie oraz rzetelność;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • zdolności manualne,
  • nastawienie na dalszy rozwój w dłuższej perspektywie.

Wymagania stanowiska – mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1kV;
  • student kierunków elektrycznych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w serwisowaniu i/lub projektowaniu urządzeń produkcyjnych,
  • znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
  • wsparcie Inżynierów Procesu Produkcji w doskonaleniu jakości produkowanych wyrobów, uzyskaniu stabilności procesu, osiąganiu zadanych parametrów jakościowych i ilościowych,
  • uzupełnianie dokumentacji technicznej,
  • bieżąca obsługa wybranych maszyn i urządzeń,
  • dbanie o bezpieczną eksploatację wybranych maszyn i urządzeń, zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami,
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych wybranych maszyn i urządzeń.
Firma oferuje:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • pracę na cały etat, bądź część etatu,
  • duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska,
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • dostęp do unikalnej wiedzy i technologii, umożliwiającej szerokie możliwości rozwoju zawodowego w kraju i za granicą,
  • pracę w polskiej, stabilnej i stale rozwijającej się firmie,
  • pakiet świadczeń z funduszu socjalnego,
  • po 6 miesiącach: karta multisport, pakiet medyczny,
  • dofinansowanie do nauki,
  • specjalistyczne kursy i szkolenia,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • szkolenia techniczne, językowe i rozwojowe,
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju finansowego.
Sposób aplikowania: Aplikacje należy wysyłać na adres: rekrutacja@radpol.com.pl