Oferty pracy

Konstruktor-Mechanik

ENTECH Sp. z o.o.

Firma ENTECH Sp. z o.o. jest producentem szaf i rozdzielnic energetycznych. Firma posiada na swoim koncie wiele prestiżowych realizacji.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Konstruktor-Mechanik
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Poszukujemy absolwenta studiów wyższych wydziału mechanicznego na stanowisko konstruktor-mechanik.
  • znajomość programu AUTO CAD,
  • znajomość programu SOLID WORKS będzie dodatkowy atutem,
  • rzetelność i sumienność,
  • operatywność,
  • umiejętność planowania własnego czasu pracy.
Obowiązki:
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • prace konstrukcyjne przy nowych produktów oraz modyfikacja istniejących,
  • programowanie wykrawarki sterowanej numerycznie CNC.
Firma oferuje:
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenie i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i wpływania na rozwój firmy.
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o kontak mailowy:entech@entech.pl lub telefoniczny: 94 346 22 06.