Oferty pracy

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy ds. Przemysłu

Proguest Recruitment
Logo proguest recruitment

Prowadzimy procesy rekrutacyjne w branży instalacyjnej i budowlanej. Na stronie internetowej www.proguest.pl znajdą Państwo wiele ofert pracy z całej Polski.

Branża: Administracja
Stanowisko: Przedstawiciel Techniczno – Handlowy ds. Przemysłu
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Poznań, Polska Zachodnia
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w jednej z branż: hydrauliczna, sanitarna, elektrotechniczna, automatyki,
  • wkształcenie techniczne (mile widziane wyższe),
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole ze specjalistą ds. ofertowania,
  • zaangażowanie, umiejętności sprzedażowe, nastawienie na wynik.
Obowiązki:
  • pozyskiwanie zamówień handlowych od klientów z sektora przemysłowego,
  • poszukiwanie nowych klientów, w tym pracownie projektowe, wykonawców, inwestorów,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • utrzymanie kontaktów z odbiorcami, systematyczne rozwijanie współpracy,
  • podejmowanie decyzji w zakresie warunków handlowych klientów.
Firma oferuje:
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód,
  • pakiet benefitów,
  • praca w międzynarodowym środowisku.
Sposób aplikowania: https://klient.proxea.com.pl/external/web/rekrutacja/067b4a03/przedstawiciel-techniczno-handlowy-ds-przemyslu-wielkopolskie/false