Oferty pracy

Specjalista Techniczno – Handlowy ds. Przemysłu

Proguest Recruitment
Logo proguest recruitment

Prowadzimy procesy rekrutacyjne w branży instalacyjnej i budowlanej. Na stronie internetowej www.proguest.pl znajdą Państwo wiele ofert pracy z całej Polski.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista Techniczno – Handlowy ds. Przemysłu
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Poznań
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w jednej z branż: hydrauliczna, sanitarna, elektrotechniczna, automatyki,
  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość programów MS Office,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole i organizowania pracy własnej,
  • skuteczność w negocjacjach handlowych.
Obowiązki:
  • obsługa klientów z sektora przemysłowego,
  • przygotowywanie ofert, wyceny zamówień,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • obsługa dokumentów sprzedażowych, monitorowanie płatności,
  • współpraca z mobilnym Doradcą Techniczno - Handlowym.
Firma oferuje:
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy,
  • dobrze wyposażone Biuro,
  • praca w zgranym zespole i czas na wspólną kawę,
  • pakiet benefitów,
  • międzynarodowe środowisko pracy.
Sposób aplikowania: https://klient.proxea.com.pl/external/web/rekrutacja/091ac9d2/specjalista-techniczno-handlowy-ds-przemyslu/false