Oferty pracy

Specjalista ds. Rozwoju - region zachodniopomorski

Infomedic.pl Sp. z o.o.

Grupa Infomedic dostarcza pacjentom informacje za pośrednictwem trzech różnych kanałów komunikacji. Od ponad 10 lat prowadzimy działalność związaną z szeroko pojętą informacją medyczną. Dzięki szerokiemu spektrum oferowanych usług kompleksowo dbamy o pacjenta.

Branża: Handel, sprzedaż, usługi
Stanowisko: Specjalista ds. Rozwoju - region zachodniopomorski
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia zawodowego w handlu,
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint),
  • umiejętności interpersonalnych,
  • łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów,
  • samodzielności,
  • dobrej organizacji pracy,
  • wytrwałości,
  • systematyczności i dokładności myślenia analitycznego oraz umiejętności wyciągania wniosków.
Obowiązki:

Główne obowiązki:

  • osiąganie zaplanowanych celów sprzedażowych
  • budowanie bazy lekarzy, specjalistów i placówek medycznych,
  • tworzenie trwałych i pozytywnych relacji z klientami,
  • monitorowanie i raportowanie działań handlowych oraz osiągnięć sprzedażowych.
Firma oferuje:
  • służbowy samochód, laptop oraz telefon,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • udział w szkoleniach i konferencjach rozwijających potencjał.
Sposób aplikowania: Aplikacje zawierające CV wraz z tytułem wiadomości „CV – Specjalista ds. rozwoju rynku” prosimy wysyłać na adres rekrutacja@infomedic.pl lub dostarczyć do biura w Koszalinie przy ulicy Parkowa 6a