Oferty pracy

Programista

Bazy i Systemy Bankowe Sp. zo.o.

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. (BSB) to firma o ponad 40-letniej tradycji w branży informatycznej. Oferta BSB, jako producenta i integratora rozwiązań informatycznych, kierowana jest przede wszystkim do instytucji z sektora finansowego, w szczególności bankowych i ubezpieczeniowych oraz administracji publicznej. Spółka oferuje również usługi outsourcingu IT, w tym Cloud Computing, a także konsultingowe i szkoleniowe.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Programista
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Wymagania:
  • praktyczna znajomość jednego z języków programowania - Java lub C#
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem relacyjnych baz danych
  • znajomość platform programistycznych typu Enterprise – JEE lub ASP.NET
  • kierunkowe wykształcenie
Obowiązki:
  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania w jednym z wybranych języków programowania
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT
  • udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
  • pracę w innowacyjnych projektach w nowych technologiach
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • specjalistyczne szkolenia wewnętrzne
  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres hr@bsb.pl .

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.” Informujemy, iż Administratorem danych jest firma Bazy i Systemy Bankowe Sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Kasprzaka 3. Dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji, 1 rok od otrzymania dokumentów aplikacyjnych (podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz przepisy Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Kandydat posiada prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez kontakt na adres e-mail: iod@bsb.pl.

Sposób aplikowania: hr@bsb.pl