Oferty pracy

sprzedawca kasjer

Jeronimo Martins Polska S.A
Jm logo biedronka landscape cmyk

Jeronimo Martins Polska S.A. Sklepy Biedronka

Branża: Handel, sprzedaż, usługi
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: sprzedawca kasjer
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Sklep Biedronka Koszalin
Wymagania:
  • gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele)
  • gotowość do pracy fizycznej
  • rzetelność i uczciwość
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów,
  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie
Firma oferuje:
  • gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • stabilność zatrudnienia,
  • kompleksowy pakiet szkoleń,
  • 10 dniowy program wdrożeniowo-szkoleniowy na stanowisko,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport, paczki i bony świąteczne),
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia i nagroda roczna,
  • możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie.
Sposób aplikowania: www.karierawjm.pl tel 668-333-714