Oferty pracy

STAŻYSTA-INŻYNIER

Wielton S.A. - polskie przesiębiorstwo z siedzibą w Wieluniu

Wielton S.A należy do grona trzech największych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: staż
Stanowisko: STAŻYSTA-INŻYNIER
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Wieluń
Wymagania:

Czekamy na Ciebie, jeżeli:

  • jesteś absolwentem studiów technicznych  inżynierskich lub magisterskich na kierunkach: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie produkcją i pokrewne
  • w stopniu komunikatywnym posługujesz się j. angielskim
  • bardzo dobrze posługujesz się programami komputerowymi, potrafisz tworzyć raporty w programie MS Excel i prezentacje w Power Point
  • jesteś zmotywowany do rozwoju i aktywnego zdobywania doświadczenia
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia
  • chętnie współpracujesz w grupie i jesteś kreatywny

Obowiązki:

Główne zadania:

  • wsparcie kadry kierowniczej oraz inżynierów w bieżących zadaniach
  • zapoznanie się z procesami występującymi w działach technicznych
  • zapoznanie z dokumentacją homologacyjną, konstrukcyjną, technologiczną
  • tworzenie Instrukcji obsługi pojazdów zgodnie z wymogami konstrukcyjnymi i homologacyjnym
  • obsługa programów inżynierskich: Auto CAD, PTC Creo, 3dvia
  • udział w prowadzonych badaniach produkowanych pojazdów
Firma oferuje:

Możesz zyskać:

  • aktywny staż – praktyczne zadania i realne problemy do rozwiązania
  • płatną umowę o staż absolwencki (3 m-ce) i umowę o pracę (9 m-cy), bezpośrednio z firmą Wielton, łącznie na okres 1 roku
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku
  • nadzór Opiekuna i wsparcie doświadczonych pracowników
  • miejsce odbywania stażu w siedzibie firmy w Wieluniu
  • dla najlepszych dalsze zatrudnienie po po zakończonym stażu i pełne uczestnictwo w programach szkoleniowych i kursach językowych

Oferty na inne stanowiska pracy :

Sposób aplikowania: https://wieltongroup.com/kariera/oferty-pracy/