Oferty pracy

Elektromechanik

Nordfish - Foodmark Sp. z o.o.

Firma Nordfish - Foodmark istnieje na rynku już od 1994 r. Od maja 2017 roku jest częścią firmy Lisner, lidera na rynku w przetwórstwie rybnym.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Elektromechanik
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Charzyno p. Kołobrzegiem
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, mechanik, automatyk lub pokrewne) lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Gotowość w pracy w systemie zmianowym.
Obowiązki:
  • Kontrola stanu technicznego maszyn, urządzeń, instalacji pneumatycznych i elektrycznych
  • Konserwacje i bieżące naprawy oraz stały nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Obsługa Techniczna i wykonywanie przezbrojeń linii produkcyjnych.
  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Premia wskaźnikowa i frekwencyjna,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • Bezpłatny transport z wybranych kierunków,
  • Praca w przyjaznym zespole,
  • Szkolenia.
Sposób aplikowania: rekrutacja@lisner.com.pl