Oferty pracy

nauczyciel/umowa zlecenie

CONTRACT Grażyna Małkiewicz
  • dodatkowe zajęcia językowe na terenie szkół podstawowych,
  • kursy języków obcych ( angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, holenderskiego i innych) dla słuchaczy indywidualnych oraz grup na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • kursy językowe specjalistyczne np. przygotowujące do opieki osób starszych
  • przygotowanie do matury
  • przygotowanie do egzaminów poprawkowych
  • tłumaczenia językowe przysięgłe i zwykłe.
Branża: Edukacja, Szkolenia
Rodzaj pracy: dorywcza
Stanowisko: nauczyciel/umowa zlecenie
Wakatów: więcej
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • udokumentowana znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy z dziećmi w wieku 7-13 lat również na terenie szkół podstawowych,
  • chęć współpracy co najmniej przez cały rok szkolny 2018/2019
Obowiązki:
  • systematyczne prowadzenie zajęć zgodnie z harmonogramem,
  • organizowanie zebrań z rodzicami podopiecznych jeden razy w semestrze,
  • uczestnictwo w szkoleniach metodycznych w przypadku braku kwalifikacji pedagogicznych
Firma oferuje:

Ze swojej strony lektorom zapewniamy:

  • szkolenia metodyczne,
  • liczbę godzin pracy dostosowaną do indywidualnych potrzeb,
  • zastępstwa, dzień wolny nie stanowi problemu,
  • zabezpieczenie wynagrodzenia
  • w przypadku gdy podopieczny nie stawi się na zajęciach otrzymasz wynagrodzenie za gotowość do pracy.
Sposób aplikowania: CV na adres contract@op.pl, osobiście Moniuszki 17a, Koszalin, tel. 602436415