Oferty pracy

Technolog produkcji

Polmlek Mleczarnia Gościno Sp. z o.o.
Logo polmlek go%c5%9bcino

Mleczarnia Gościno Sp. z o.o. to firma z ponad 70-letnią tradycją. Jako jedyny zakład na tym terenie pracuje nieprzerwanie od czasów powojennych, stale rozwijając się i unowocześniając linie produkcyjne. Aktualnie zatrudnia przeszło 100 osób. Mleczarnia Gościno Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji sera typu Mozarella i Salami.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Technolog produkcji
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Gościno
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (Technologia żywności/ Żywienie człowieka/ Biotechnologia);
  • Znajomość standardów jakościowych HACCP, BRC;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie;
  • Dyspozycyjność.
Obowiązki:
  • Kontrola przebiegu procesów produkcyjnych oraz procesów technologicznych, zgodności parametrów z recepturami technologicznymi
  • Wyrywkowa kontrola surowców, produktów, półproduktów;
  • Prowadzenie pomiarów norm uzysków, ubytków naturalnych, wydajności produkcyjnych,
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej, instrukcji technologicznych, kart kontroli procesów produkcyjny
  • Wdrażanie technologii produkcji produktów na nowych maszynach/liniach produkcyjnych,
Firma oferuje:
  • Stabilną pracę na pełen etat (umowa o pracę)
  • Istnieje możliwość odbycia stażu lub praktyk zakończonych zatrudnieniem
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia;
  • Systemy motywacyjne
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju w strukturach i oddziałach firmy w Polsce
Sposób aplikowania: tel. 668 884 156 lub adres: praca@polmlek.com