Oferty pracy

Specjalista ds sprzedaży części

MMI Sp. z o.o.

MMI Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma produkująca i dystrybuująca autobusy oraz świadcząca usługi diagnostyczne i konserwacyjne.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds sprzedaży części
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Włynkówko
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży części do samochodów osobowych lub ciężarowych,
  • znajomość budowy pojazdów mechanicznych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.
Obowiązki:
  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych,
  • podejmowanie działań w celu zwiększenia ilości sprzedawanych części,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami,
  • informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej
Firma oferuje:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • miłą atmosferę pracy,
  • pracę w ambitnym i zgranym zespole.
Sposób aplikowania: kadry@mmi-bus.pl