Oferty pracy

Pracownik DUR (mechanik, elektryk)

Koral S.A. (dawniej SuperFish)
Logo graal

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata. Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój. Zakład produkcyjny Koral specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Pracownik DUR (mechanik, elektryk)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kukinia 43, 78-111 Ustronie Morskie
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej, zaangażowania
  • komunikatywności, zdyscyplinowania, odpowiedzialności oraz dokładności
Obowiązki:
  • bieżące prace związane z konserwacją oraz naprawami maszyn i urządzeń
  • utrzymanie ciągłości ruchu zakładu produkcyjnego i otoczenia zakładu
  • bieżące usuwanie awarii
Firma oferuje:
  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym wczasy pod gruszą)
  • spotkania integracyjne • dobre warunki pracy
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy
  • rozwój i możliwość awansu
Sposób aplikowania: praca@koral.pl