Oferty pracy

Planista produkcji

SPONDEO CONSULTING ASUNMAA SPÓŁKA JAWNA

Współpracujemy z Fińskimi firmami na Polskim rynku. Łączymy biznes Polski i Finlandii.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Planista produkcji
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Stargard
Wymagania:
  • Odpowiednie wykształcenie związane z zarządzaniem produkcją
  • Doświadczenie w produkcji / planowaniu produkcji będzie atutem ale nie jest konieczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów - Chęć do nauki i rozwoju
  • Orientacja na potrzeby klienta - będzie pracować bezpośrednio z klientami
Obowiązki:

Zarządzanie produkcją w wiodącej firmie z Finlandii z kilkudziesięcioletnią historią w przemysłowym wykończeniu powierzchni.

  • Stabilne miejsce pracy w skandynawskiej firmie o długiej historii
  • Umowa o prace
  • Dobra pensja + świadczenia pracownicze
  • Możliwość kariery w rozwijającej się firmie
  • Świetna atmosfera w pracy
Sposób aplikowania: Prosimy o przesłanie CV przez formularz lub na adres: office@spondeo.fi