Oferty pracy

Specjalista w Centrum Inżynieryjnym - Dział Mechaniczny

ZF

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia ponad 146 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

Branża: Administracja
Stanowisko: Specjalista w Centrum Inżynieryjnym - Dział Mechaniczny
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Bielsko-Biała / Częstochowa
Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwenci lub studenci IV, V roku)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dyspozycyjność (5 dni w tygodniu)
Obowiązki:

Aktualnie w Centrach Inżynieryjnych w Bielsku-Białej i Częstochowie rozwijamy w Działach Mechanicznych następujące obszary:

  • Testów i Walidacji
  • Symulacji
  • Inżynierii Produktu
  • Prototypów
  • Zarządzania bazami danych
  • Mechatroniki
  • Inżynierii Projektowania
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy, możliwość pracy zdalnej
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive
  • Pakiet relokacyjny
  • Dodatkowe benefity np. prywatna opieka medyczna
  • Rozbudowany pakiet socjalny
Sposób aplikowania: CV na adres mailowy: rekrutacja.zf@zf.com