Oferty pracy

Inżynier budowy

Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych "LEŚ", Paweł Leś

Z opisem firmy można zapoznać się na stronie internetowej www.les-koszalin.pl

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  •  wykształcenie min. średnie o profilu budowlanym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość obsługi MS Office,
  • znajomość programów do kosztorysowania będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kategorii B
Obowiązki:
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z przetargami,
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych,
  • prowadzenie negocjacji cen materiałów budowlanych,
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentacji budów
  • współpraca z kierownikami budów
Firma oferuje:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • perspektywę wieloletniej współpracy
Sposób aplikowania: Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres rekrutacja.les@wp.pl