Oferty pracy

Pakowanie produktów (elastyczny grafik)

Grupa Infomedic

Grupa Infomedic od ponad 12 lat prowadzi działalność związaną z szeroko pojętą informacją medyczną i zdrowotną. Dzięki szerokiemu spektrum oferowanych usług kompleksowo dbamy o pacjenta.

Branża: Inne
Rodzaj pracy: dorywcza
Stanowisko: Pakowanie produktów (elastyczny grafik)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Solidność i dokładność
  • Książeczka sanepidowska
Obowiązki:
  • Pakowanie produktów

Poszukujesz dorywczej pracy i elastycznych godzin? Cechuje Cię solidność i dokładność? Oferujemy lekką pracę za ciekawe pieniądze. Nasza firma działa na rynku od ponad 12 lat, a od niedawna startujemy z nowym projektem. W związku z tym szukamy nowych osób do naszego zespołu. Będziesz potrzebować jedynie książeczki sanepidowskiej oraz chęci do pracy. Mile widziani studenci oraz osoby zza granicy. Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Sposób aplikowania: CV prosimy wysyłać na: rekrutacja@infomedic.pl