Oferty pracy

Inżynier ds. Badań

Radpol S.A

Radpol to znany na rynku polskim i europejskim producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla sektora energetyki, ciepłownictwa oraz infrastruktury gazowej, wodociągowej i kanalizacyjnej.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier ds. Badań
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Człuchów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu chemicznym Inżynieria Procesów Chemicznych,
  • Technologia Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych,
  • Inżynieria Materiałowa) -Praktyczna znajomość zagadnień związanych z badaniem właściwości tworzyw sztucznych
  • Obsługa urządzeń laboratoryjnych -Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy
  • -Znajomość obsługi komputera- pakiet MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
Obowiązki:
  • Bieżąca kontrola materiałów, półwyrobów, wyrobów gotowych, towarów handlowych
  • Wprowadzanie danych do systemu, potwierdzanie, wystawianie dokumentów jakościowych
  • Tworzenie i realizacja procedur kontroli jakości produktu
  • Testowanie i dobór surowców do produkcji materiałów
  • Przeprowadzanie analiz wyrobów firm konkurencyjnych
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • Nadzór nad dokumentacją i zapisami
  • Realizacja zadań związanych z realizacją projektów badawczo-rozwojowych
Firma oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań -Bogaty pakiet socjalny
  • Pakiet opieki medycznej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Angielski na koszt
  • Szkolenia rozwojowe, studia na koszt pracodawcy
Sposób aplikowania: Proszę przesyłać Cv na adres: rekrutacja@radpol.com,pl z podaniem w tytule nazwę stanowiska.