Oferty pracy

Specjalista ds. Technicznych

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A.

Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. świadczy usługi w zakresie pobytów sanatoryjnych, leczniczych, rehabilitacyjnych, zdrowotnych i wypoczynkowych.

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds. Technicznych
Miejsce pracy: ul. Księdza Piotra Ściegiennego 1, 78-100 Kołobrzeg
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe Inżynier z preferowanym wykształceniem:
  • elektrycznym,
  • budowlanym,
  • mechanicznym i pokrewnym
Obowiązki:
  • prowadzenie paszportyzacji budynków i budowli instalacji i urządzeń technicznych, aparatury medycznej, przyrządów pomiarowych,
  • koordynacja działań służb medycznych i technicznych związanych z aparaturą medyczną i przyrządami pomiarowymi,
  • organizowanie i udział w komisyjnych przeglądach instalacji i urządzeń technicznych, aparatury medycznej i przyrządów pomiarowych,
  • analiza funkcjonowania instalacji i urządzeń technicznych pod kątem racjonalizacji ich pracy i obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej,
  • prowadzenie spraw związanych z transportem w spółce, prowadzenie ewidencji kart drogowych.
Firma oferuje:

Umowa o pracę w godz. od 7.00 do 15.00

Sposób aplikowania: tel.kontaktowy: 94 3548907, e-mail sekretariat@uzdrowisko.kolobrzeg.pl