Oferty pracy

Specjalista ds. Kontrolingu Operacyjnego

OKECHAMP S.A.

OKECHAMP Group to polsko – holenderska Grupa Kapitałowa, która jest wiodącym europejskim producentem i przetwórcą pieczarek oraz innych produktów warzywnych znanych pod marką OLE!. Nasze produkty sprzedajemy na całym świecie również pod markami Private Label. W związku ze stałym wzrostem sprzedaży oraz licznymi inwestycjami w rozwój biznesu poszukujemy ambitnych Kandydatek/ów, którzy są zainteresowani zdobywaniem doświadczenia zawodowego i rozwojem swoich kompetencji.

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista ds. Kontrolingu Operacyjnego
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Borucino
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • doświadczenie w kontrolingu operacyjnym w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • orientacja na zadaniu i celu do osiągnięcia
  • postawa przedsiębiorcy i wysoki standard pracy
  • wysoka sprawność obsługi narzędzi IT wspomagających rachunkowość zarządczą, bazy danych, excel
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność w realizacji zadań
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • Kontrola parametrów ekonomicznych produkcji kompostu, okrywy, uprawy i zbioru grzybów
  • Raportowanie efektywności wykorzystania zasobów oraz niewykorzystanego potencjału
  • Weryfikacja informacji i danych źródłowych dotyczących kosztów produkcji w celu sporządzenia raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych, w tym optymalizacja aplikacji wspierającej zarządzanie produkcją
  • Przygotowanie prognoz i wariantowych analiz dotyczących realizowanych zadań i projektów
  • współudział w tworzeniu budżetu
  • Monitorowanie odchyleń kluczowych parametrów budżetowych od oczekiwanych wskaźników
  • Analizowanie, monitorowanie i rozwijanie systemu kontroli wewnętrznej
  • Inicjowanie i realizacja projektów optymalizujących koszty produkcji
  • Kontrolowanie działań w zakresie ciągłej optymalizacji i wzroście rentowności łańcucha
  • Stabilność i bezpieczeństwo u lidera w branży - zobacz film o nas na naszej stronie internetowej
  • Elastyczność godzin pracy
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Umowa o pracę i niezbędne narzędzia do pracy
  • Mieszkanie w nowym budownictwie w Jastrowiu, pakiet medyczny
  • Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz realizację projektów
  • Współpracę z pozostałą częścią łańcucha wartości.
  • Czynny udział we wdrożeniu rozwiązań ERP
Sposób aplikowania: kariera@okechamp.pl