Oferty pracy

Operator lasera CNC

ISP METAL Damian Sobolewski

Firmę ISP METAL charakteryzuje kompleksowe podejście do usług i produkcji związanej z obróbką metali oraz wytwarzaniem konstrukcji metalowych.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Operator lasera CNC
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku operatora lasera CNC,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Obowiązki:
  • Kompleksowa obsługa wycinarki laserowej,
  • Kontrola wykonywanych detali,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu.
Firma oferuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia,
  • jasny system wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Sposób aplikowania: biuro@isp-metal.pl