Oferty pracy

Pracownik administracyjno-biurowy

Mailbox.pro
Mailboxpro 6 wlasciwe nowe gray

Mailbox.pro to pierwszy projekt w Polsce oferujący pocztę email z adresem najwyższego poziomu imię@nazwisko Więcej informacji na www.mailbox.pro

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Katowice
Wymagania:

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która:

  • chce stać się częścią dynamicznie rozwijającej się firmy IT,
  • bardzo dobrze zna pakiet MS Office,
  • jest samodzielna i potrafi dobrze zorganizować sobie pracę,
  • jest obowiązkowa i cechuje ją wysoka kultura osobista,
  • będzie zaangażowana w powierzone zadania,
  • posiada umiejętność pracy w grupie,
  • która jest kreatywna i uśmiechnięta.
Obowiązki:

Co będziesz robić?

Jako pracownik administracyjno-biurowy będziesz zajmować się:

  • bieżącą obsługą recepcji,
  • prowadzeniem dokumentacji i nadzorem nad obiegiem informacji,
  • nadzorem nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • archiwizacją dokumentów,
  • wsparciem organizacyjnym i administracyjnym dla pozostałych pracowników.
Firma oferuje:

Co Ci oferujemy?

  • szkolenie wstępne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • komfortowe warunki pracy,
  • pracę w młodym i zaangażowanym zespole,
  • zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Sposób aplikowania: CV na adres praca@mailbox.pro