Oferty pracy

Młodszy Inżynier Budowy (elektryka, teletechnika)

LTEC Sp. z o.o.

LTEC sp. z o.o., z siedzibą w Piasecznie, jest firmą inżyniersko–instalacyjną działającą na terenie całej Polski. Naszą największą wartością jest zespół specjalistów w zakresie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki budynków oraz BMS, zabezpieczeń technicznych i wykrywania pożaru. Potrafimy skutecznie realizować najbardziej skomplikowane obiekty budowlane. Zatrudniamy projektantów, inżynierów i programistów o szerokiej wiedzy technologicznej.

Branża: Administracja
Stanowisko: Młodszy Inżynier Budowy (elektryka, teletechnika)
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Wymagania:

Wymagania:

  •  wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów,
  •  znajomość obsługi komputera,
  • dokładność, odpowiedzialność,
  • terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności organizacyjne,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie zawodowe w branży elektrycznej, teletechnicznej - mile widziane.
Obowiązki:

Opis stanowiska:

  • wsparcie Kierownika Projektu w prowadzeniu kontraktu,
  • przygotowywanie dokumentów budowy,
  • bieżąca analiza postępu robót
  • raportowanie efektów pracy robotników i/lub podwykonawców,
  • bieżący nadzór nad logistyką budowy,
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych,
  • obsługa bieżących potrzeb budowy, - drobne prace uruchomieniowe.

Oferujemy współpracę na zasadzie umowy o pracę/zlecenia, niezbędne narzędzia do pracy oraz szerokie możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Inżyniera Budowy, do wsparcia kadry nadzorującej prace w bieżących obowiązkach. Budowa w Kołobrzegu, w zakresie instalacji niskoprądowych i teletechniki.

Sposób aplikowania: CV prosimy przesyłać na adres wojciech.kretkowski@ltec.pl wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (t.j. Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 r. z późn. zm.)”.