Oferty pracy

Pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością

Human Capital Consulting Sp. z o. o.
Hhh

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej – lidera w swojej kategorii, szukamy osoby na stanowisko:

  • Pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością
Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecinek
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunkowe inżynierskie, związane z zarządzaniem jakością);
  • Znajomość systemów i tematyki ISO / doświadczenie w pracy w dziale jakości na podobnym stanowisku lub związanym z jakością, środowiskiem, bhp lub energią
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne;
  • Dokładność, sumienność, systematyczność w działaniu;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.
Obowiązki:
  • Nadzór nad przygotowaniem, wdrożeniem i stosowaniem systemów zarządzania jakością (wg ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001 i OHSAS 18001 oraz ISO 50001) we wszystkich komórkach organizacyjnych Spółki;
  • Nadzór nad dokumentacją ww. systemów zarządzania, jej aktualnością, dostępnością i stanem;
  • Organizowanie wewnętrznych audytów systemów zarządzania jakością, przegląd ww. systemów zarzadzania;
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w sprawach certyfikacji i utrzymania certyfikatów systemów
  • Inicjowanie, organizowanie i prowadzenie szkoleń w zakresie systemów dla pracowników;
  • Współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie stosowania zasad obowiązujących w Spółce systemów;
  • Raportowanie dot. spraw zw. z systemami kierownictwu Spółki.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w firmie o kilkudziesięcioletniej historii funkcjonowania w branży;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Możliwość rozwoju i nauki (dofinansowanie studiów kierunkowych dla kandydatów chcących się uczyć i podnosić swoje kwalifikacje w kierunku eksperckim);
  • Pracę w dynamicznym środowisku.
Sposób aplikowania: ewelina.jastrzebska-latek@hcconsulting.pl