Oferty pracy

Operator maszyn CNC

Plastique Sp. z o.o.

Firma Plastique zajmuje się produkcją opakowań dla klientów od branży automotive po branżę medyczną czy spożywczą. Podstawowa charakterystyka firmy dostępna jest na naszej stronie: http://www.plastique.pl/ . Zakład mieści się w Dąbrowie, k. Poznania.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Operator maszyn CNC
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Dąbrowa, k. Poznania
Wymagania:

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE -Znajomość oprogramowania do programowania urządzeń CNC, znajomość oprogramowania CAD/CAM będzie dodatkowym atutem. -Doświadczenie w obsłudze ręcznych i automatycznych maszyn warsztatowych, frezarek, wiertarek kolumnowych, pił taśmowych, tokarek itp. -Udokumentowane doświadczenie w zakresie kształtowania termicznego lub wytwarzania oprzyrządowania związanego z tym procesem. -Znajomość procesów produkcyjnych. -Preferowane jest doświadczenie w zakresie pracy na hali produkcyjnej/parku maszynowym. WYMOGI DOTYCZĄCE KWALIFIKACJI I WYKSZTAŁCENIA -Preferowane jest wykształcenie wyższe techniczne, związane z mechaniką (inżynieria mechaniczna), ale rozważymy kandydatów, którzy są w stanie wykazać wystarczające doświadczenie związane z programowaniem i produkcją CNC. -Kwalifikacje techniczne lub równoważne doświadczenie zdobyte w branży CNC. DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI -Wszechstronne kwalifikacje techniczne. -Umiejętność realizacji wielu projektów w dynamicznym środowisku pracy. -Umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów. -Gotowość do zdobywania nowych umiejętności i bycia wartościowym członkiem zespołu.

Obowiązki:

ZADANIA I OBOWIĄZKI

  •  Wykorzystywanie programów CNC do ustawiania i monitorowania na maszynach CNC wytwarzania prototypowych narzędzi do form wtryskowych (żywica), aluminiowych narzędzi produkcyjnych i związanych z nimi elementów inżynierii procesowej wykorzystywanych w procesach termoformowania.
  • Efektywne koordynowanie wielu maszyn CNC, aby zmaksymalizować wydajność.
  • Współpraca z programistą CNC w celu określenia najlepszych parametrów pracy urządzeń CNC podczas wytwarzania złożonych kształtowników na potrzeby procesów termoformowania.
  • Kontrolowanie aktywności maszyn CNC za pomocą zainstalowanego systemu planowania w czasie rzeczywistym.
  • Praca pod presją czasu, w środowisku, w którym wymagana jest najwyższa wydajność maszyn CNC.

W związku z tworzeniem nowego działu poszukuje kandydatów do pracy w charakterze operatora maszyn CNC.

  •  Umowa o pracę zawarta bezpośrednio z firmą Plastique
  • Dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo co miesiąc
  •   Zapewniamy Program Relokacji - pokryjemy koszty najmu lub zapewnimy noclegi w pierwszych 3 miesiącach - szczegóły do indywidualnego ustalenia
  • Dodatki: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport, premie
  • Szkolenia, kontakt z nowoczesnymi maszynami i innowacyjną technologią
  • Bardzo dobre warunki socjalne oraz wysokie standardy pracy (jakość, bezpieczeństwo, sprzęt itd.)
Sposób aplikowania: pawel.wisniewski@plastique.eu