Oferty pracy

SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO Z ZAKRESU WENTYLACJI

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLITERM-IZOL Sp. z o. o.

Politerm-Izol to firma z tradycjami, działająca na rynku lokalnym blisko 30 lat. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa materiałów wentylacyjnych, izolacyjnych oraz systemów zamocowań. Politerm-Izol podejmuje również działania w kierunku rozwoju działu produkcyjnego zajmującego się wytwarzaniem elementów instalacji wentylacyjnych. Celem podejmowanych wyzwań jest dążenie do zapewnienia wysokiego standardu w realizacji indywidualnych i specyficznych potrzeb Klientów.

Branża: Administracja
Stanowisko: SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO Z ZAKRESU WENTYLACJI
Wakatów: 1
Miejsce pracy: KOSZALIN
Wymagania:

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży,
  • znajomość asortymentu oraz zagadnień związanych z wentylacją,
  • mile widziana znajomość rynku i branży HVAC,
  • zmysł techniczny,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dokładność i sumienność,
  • pozytywne nastawienie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność organizacji własnej pracy i chęć rozwoju.
Obowiązki:

Zadania:

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz dobór odpowiednich materiałów na podstawie zapytań Klientów,
  • budowanie trwałych relacji z Klientami i handlowcami na poziomie technicznym,
  • rozwiązywanie technicznych kwestii Klientów i handlowców,
  • wsparcie techniczne Działu Sprzedaży ,
Firma oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
  • dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Sposób aplikowania: DOKUMENTY APLIKACYJNE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES E-MAIL: rekrutacja@politerm-izol.com.pl