Oferty pracy

asystentka sprzedaży

SCHWARTE GROUP Sp. z o.o.

SCHWARTE GROUP jest dachem marek SCHWARTE JANSKY i SCHWARTE PROCESSING, które obejmują całe spektrum transportu, analizy, przechowywania i przetwarzania płynnej żywności i substancji. W naszych zakładach w Niemczech, Austrii i Polsce produkujemy innowacyjne rozwiązania systemowe dla przemysłu mleczarskiego, farmaceutycznego/kosmetycznego, chemicznego i spożywczego. Nasze usługi obejmują doradztwo/planowanie, projektowanie i produkcję indywidualnych rozwiązań.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: asystentka sprzedaży
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  •  wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość  języka niemieckiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym swobodne prowadzenie rozmów handlowych i korespondencji,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacji pracy, odpowiedzialność,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
Obowiązki:
  •  koordynacja sprzedaży części zamiennych dla klientów polskich i zagranicznych
  • współpraca z działem produkcyjnym od etapu ofertowania, aż do realizacji zamówienia
  • wystawianie faktur za usługi i części zamienne dla wszystkich klientów firmy
  • przygotowanie ofert handlowych na części zamienne oraz prowadzenie dokumentacji handlowej
  • miesięczna sprawozdawczość dotycząca sprzedaży
  • wsparcie działu handlowego w realizacji zadań
  • zapewnienie właściwego przepływu dokumentów oraz informacji oraz bieżąca współpraca z innymi działami firmy w zakresie obsługi klientów
  • wsparcie w zakresie działalności marketingowych firmy
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym stały kontakt z językiem niemieckim lub angielskim
  • regularne szkolenia
Sposób aplikowania: CV proszę przesyłać na adres: Katarzyna.Kolisz@schwarte-group.com