Oferty pracy

Pomoc (Asystentka) Księgowej

Biuro Rachunkowe i Inwestycyjne "ZDOLIŃSCY" Dorota Zdolińska
3150 png

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej i podatkowej podmiotów osób fizycznych, gospodarstw rolnych, spółek prawa handlowego oraz podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej, w tym Organizacji Pożytku Publicznego. Więcej na http://www.zdolinscy.pl

Branża: Księgowość, Audyt, Podatki
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Pomoc (Asystentka) Księgowej
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Białogard, ul. Jagiellonów 1
Wymagania:

Na początku proponujemy staż finansowany z Powiatowego Urzędu Pracy w Białogardzie. Żeby z niego skorzystać kandydat musi być bezrobotny (nie wyklucza to studentów studiów niestacjonarnych "zaocznych"). Potem umowa o pracę. Czego oczekujemy? Uczciwości,logicznego myślenia i chęci do nauki. Rachunkowości sami Cię nauczymy. Wiek, płeć, znajomość języków obcych - bez znaczenia. Praca przy komputerze, pomieszczenie klimatyzowane, bezpłatny parking przed Biurem. Pracujemy pn.-pt. w godz. 7.30-15.30, weekendy wolne. Oferta ważna do końca roku. Praca od stycznia 2020 r.

Obowiązki:
  • Księgowanie faktur,
  • obsługa klientów itp.
Firma oferuje:

Na początku staż. Po 6 miesiącach umowa o pracę.

Sposób aplikowania: CV na adres: biuro@zdolinscy.pl. Potem spotkanie w siedzibie Biura.