Oferty pracy

Projektant Elektroniki

LemonTech spółka cywilna
Lemontech lemon bg

biuro projektowe elektroniki

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Projektant Elektroniki
Wakatów: 1
Miejsce pracy: praca zdalna
Wymagania:
  • - umiejętność samodzielnego projektowania i testowania układów elektronicznych - analogowych i cyfrowych,
  • - znajomość środowiska do projektowania obwodów drukowanych Altium Designer,
  • - umiejętność pisania oprogramowania
  • - dyspozycyjność do wyjazdów na spotkania z klientami - umiejętność pracy w zespole
  • - wysoki stopień samodyscypliny i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
Obowiązki:
  • - tworzenie projektów układów elektronicznych
  • - tworzenie firmware i software

Rozwijamy nasze biuro konstrukcyjne LemonTech i poszukujemy rąk do pracy. Poszukujemy młodych, ambitnych talentów, chcących tworzyć projekty elektroniczne. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w młodej, szybko rozwijającej się firmie, skontaktuj się ze mną mailem l.jaeszke@lemontech.com.pl przesyłając swoje CV. Chciałbym poznać Twoje wykształcenie, doświadczenie, oczekiwania i sposób pracy. Poza nieczęsto zdarzającymi się wyjazdami do klienta, praca wyłącznie na odległość, tak więc nie jest ważne, gdzie mieszkasz. Nie tkwij w miejskich korkach, spędzaj na swój czas na tym co lubisz, na tworzeniu elektroniki. Proszę o zgłoszenia tylko osoby chcące zatrudnić się na pełen etat, na podstawie umowy o pracę.

Sposób aplikowania: l.jaeszke@lemontech.com.pl 609130180