Oferty pracy

recepcja i obsługa restauracji

hthouseboats sp zoo

W restauracji KUBRYK stawiamy na ludzi! Jeżeli jesteś osobą otwartą, ceniącą sobie dobrą atmosferę w pracy, a do tego lubisz pracę zespołową - czekamy właśnie na Ciebie!

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: recepcja i obsługa restauracji
Wakatów: 2
Miejsce pracy: Mielno
Wymagania:

Jeśli jesteś:

  •  Gościnny - bo u nas to podstawa, lubimy ludzi i często się do nich uśmiechamy
  • Zaangażowany i pracowity - czyli zupełnie jak my kochasz wyzwania!
  • Zorganizowany i pomocny - bezinteresownie pomagasz, bo my chętnie wspieramy się wzajemnie
  • Ambitny - z łatwością analizujesz dane i chcesz osiągać jak najlepsze wyniki
  •  Głodny wiedzy - ciągle chcesz więcej, i jak my lubisz uczyć się od innych
Obowiązki:
  • Praca w restauracji Kubryk OBSŁUGA GOŚCI Twoje zadania:
  • Obsługa Gości - przyjmowanie zamówień przy kasie (wymagany j. polski)
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji Jeśli jesteś:
  • Gościnny - bo u nas to podstawa, lubimy ludzi i często się do nich uśmiechamy
  •  Zaangażowany i pracowity - czyli zupełnie jak my kochasz wyzwania! • Zorganizowany i pomocny - bezinteresownie pomagasz, bo my chętnie wspieramy się wzajemnie
  •  Ambitny - z łatwością analizujesz dane i chcesz osiągać jak najlepsze wyniki
Firma oferuje:

Oferujemy:

  •  Umowę o pracę lub umowę zlecenie - Ty decydujesz
  •  Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  • Posiłek pracowniczy
  •  Atrakcyjny system premiowy
  •  Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach
  •  Ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową
  •  Możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych i po 50 roku życia.
Sposób aplikowania: na maila marcinbaranowski1979@gmail.com