Oferty pracy

Specjalista Obsługi Klienta francuskojęzycznego

Step Up Sp. z o.o.

Step Up Search to butikowa firma rekrutacyjna, która wspomaga w procesach zatrudniania pracowników na terenie całej Polski i Europy Zachodniej od ponad 10 lat, nasz zespół koncentruje się na rozwiązaniach Executive Search / Mass Permanent i tymczasowych rekrutacjach na terenie EMEA. Zapraszamy do kontaktu

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Specjalista Obsługi Klienta francuskojęzycznego
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:

Jeśli posiadasz:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe i chcesz się rozwijać to praca jest idealna dla Ciebie :)
Obowiązki:

Naszym Klientem jest firma produkcyjna. Do Twoich obowiązków będzie należało:

  •  Kompleksowa obsługa klienta francuskojęzycznego
  •  Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami z rynku francuskiego
Firma oferuje:

Nasz Klient zaoferuje ci:

  • Umowę o pracę
  •  Możliwość rozwoju
  • Benefity, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową
Sposób aplikowania: u.kurnicka@stepupsearch.com 694 480 946 Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do przesłania CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Step Up Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Step Up Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości" CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych jest Step Up Sp. z o.o. Z Inspektorem Ochrony Danych Step Up można skontaktować się kierując korespondencję na adres e-mailowy Administratora Danych.