Oferty pracy

Koordynator Działań HR

Step Up Sp. z o.o.

Step Up Search to butikowa firma rekrutacyjna, która wspomaga w procesach zatrudniania pracowników na terenie całej Polski i Europy Zachodniej od ponad 10 lat, nasz zespół koncentruje się na rozwiązaniach Executive Search / Mass Permanent i tymczasowych rekrutacjach na terenie EMEA.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Koordynator Działań HR
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w rekrutacji
  • Znajomość narzędzi wspierających realizację procesów HR
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Obowiązki:
  • Naszym Klientem jest firma produkcyjna. Główne obowiązki: Planowanie i realizacja polityki personalnej w firmie
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych
  • Dbanie o komunikację wewnętrzną i zewnętrzną
  • Tworzenie i wdrażanie procedur oraz narzędzi wspierających realizację procesów HR
  • Rozwój działu HR
Firma oferuje:
  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów, m.in opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa
  • Możliwość rozwoju
Sposób aplikowania: u.kurnicka@stepupsearch.com 694 480 946 Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do przesłania CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Step Up Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Step Up Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości" CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych jest Step Up Sp. z o.o. Z Inspektorem Ochrony Danych Step Up można skontaktować się kierując korespondencję na adres e-mailowy Adminis