Oferty pracy

Wagowy/Wagowa

Miejski Zakład Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu sp. z o.o.

Miejski Zakład Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o. Jako największa spółka kapitałowa, której właścicielem jest miasto Kołobrzeg, oferujemy usługi m.in. w następujących dziedzinach: odbiór i unieszkodliwienie odpadów komunalnych, kompleksowe usługi pogrzebowe, urządzanie i pielęgnacja terenów zieleni, budowa i remonty ciągów komunikacyjnych, zimowe utrzymanie dróg.

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, którego celem jest świadczenie usług komunalnych na jak najwyższym poziomie.

Szeroki zakres prowadzonej działalności oraz doświadczenie i fachowość pracowników sprawiają, iż cieszymy się uznaniem wśród klientów.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Wagowy/Wagowa
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Kołobrzeg
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego Excell.
Obowiązki:
  •  ważenie pojazdów specjalistycznych,
  •  prowadzenie ewidencji ilościowej dostarczonych odpadów i innych rejestrów wymaganych do prawidłowego funkcjonowania Zakładu,
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego,
  • prowadzenie ewidencji wpłat gotówkowych za przyjęte odpady,
  • wprowadzanie do systemu informatycznego raportów kasowych.
Firma oferuje:

Forma zatrudnienia:

  • okres próbny,
  • po okresie próbnym umowa na czas określony lub nieokreślony,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • pełną wyzwań pracę,
  • pakiet szkoleń.
Sposób aplikowania: telefonicznie: 603-859-723, e-mail: kompostownia@zielen.kolobrzeg.pl lub kontakt osobisty