Oferty pracy

Project manager

B&H Technologies

Zagraniczna Spółka z siedzibą w Niemczech działająca w branży lekkich konstrukcji stalowych i tworzyw sztucznych, poszukuje projektanta w zakresie bieżącego wsparcia procesów projektowo- technologicznych.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Project manager
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Polska
Wymagania:
  • znajomość bieżących trendów projektowych oraz umiejętność tworzenia innowacyjnych form przemysłowych
  • umiejętność przygotowywania wizualizacji i dokumentacji technicznej (rysunek techniczny)
  • zdolność myślenia analitycznego
  • kreatywność w projektowaniu nowych rozwiązań technologicznych
  • zdolności projektowo
  • graficzne będą dodatkowych atutem
  • terminowość
Obowiązki:
  • projektowanie nowych form przemysłowych wg potrzeb Spółki
  • przygotowywanie rysunków technicznych
Firma oferuje:
  • prace zdalną
  • elastyczne godziny i czas pracy w zależności od bieżących potrzeb Spółki
  • udział w tworzeniu nowych rozwiązań technologicznych
  • udział w poszczególnych etapach "życia produktu"
  • prace w międzynarodowych zespole
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • komunikacja w jednym z trzech języków polskim, angielskim lub niemieckim

W aplikacji kandydat zobowiązany jest do zawarcia poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). W załączniku znajduje się również klauzula informacyjna zgodnie z RODO.

Sposób aplikowania: Aplikacje prosze przesyłać na adres mailowy: office@bhtechnologies.de