Oferty pracy

SENIOR JAVA DEVELOPER

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Spółka z o.o.

ZETO Koszalin Sp. z o.o. działa na polskim rynku już od 1967 roku. W trakcie przeszło 50 letniej działalności odnotowaliśmy wiele sukcesów na rynku wdrożeń dedykowanych systemów IT dla organizacji z sektora ubezpieczeń, sektora publicznego oraz firm produkcyjnych. Do najważniejszych systemów informatycznych opracowanych i wdrożonych przez naszą firmę należą ogólnopolskie produkcyjne systemy praw jazdy i dowodów rejestracyjnych, ogólnopolski system paszportowy dla zwierząt, systemy zarządzania finansami dla administracji samorządowej oraz pakiet rozwiązań dedykowanych do wsparcia jednostek publicznych odpowiedzialnych za obszar pomocy społecznej. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z dokumentem elektronicznym. Posiadamy około 30 osobowy zespół developerski, szczególnie intensywnie rozwijamy nasze kompetencje w zakresie tworzenia systemów informatycznych z wykorzystaniem języków Java oraz JavaScript. Nasza firma jest wiodącym dostawcą usług oraz sprzętu komputerowego na terenie Pomorza Środkowego. Posiadamy własne Data Center, w którym przetwarzane są dane Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, świadczymy usługi udostępniania opracowanych przez naszą firmę systemów informatycznych w modelu chmury. Realizujemy usługi związane z zarządzaniem systemami oraz infrastrukturą IT klienta, projektowaniem i budową sieci strukturalnych, bezpieczeństwem systemów informatycznych, ochroną danych osobowych oraz serwisem IT. Posiadamy status partnera takich firm jak Microsoft, IBM, LENOVO, EPSON, Brother. Posiadamy wdrożony Zintegrowany System Zarządzania w zakresie jakości i bezpieczeństwa informacji, zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2015-10 oraz PN-ISO/IEC 27001:2017-06. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz Koszalińskiej Izby Przemysłowo Handlowej.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: SENIOR JAVA DEVELOPER
Wakatów: 1
Miejsce pracy: ZETO Koszalin Sp. z o.o.
Wymagania:

Wymagania:

  • co najmniej 4 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java (7/8),
  • znajomość SQL i znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,
  • znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem XML
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i samodzielność w działaniu
  • umiejętność szybkiego zdobywania, wykorzystywania i przekazywania wiedzy
  • aktywny udział w różnorodnych projektach dotyczących budowy i rozwoju systemów IT
  • weryfikacja zgodności tworzonych funkcjonalności z wymaganiami Klienta
  • dbanie o wysoką jakość kodu
  • posiadanie umiejętności miękkich (zarządzanie zespołem, mentoring, metodyka SCRUM)
  • umiejętność budowania, podtrzymywania i rozszerzania dobrych relacji z Klientem

Dodatkowym atutem będzie:

  • duża motywacja do pracy i zaangażowanie
  • zdolność kreatywnego i logicznego myślenia
  • znajomość PHP, HTML oraz CSS, serwerów JBoss/WildFly, Glassfish
  • prawo jazdy kategorii B
Obowiązki:
  • Implementacja modułów aplikacji
  • Projektowanie oprogramowania
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu

Tworzenie materiałów projektowych jak:

  • specyfikacji wymagań, architektury
  • Współpraca z PO
  • Szacowanie pracy w ramach projektów
  • Kierowanie małymi zespołami max. 5 osób
Firma oferuje:

Zatrudnionym zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • specjalistyczne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • pakiet socjalny
  • program FitProfit
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie aplikacji na adres zeto@zet.koszalin.pl lub formularzem znajdującym się na stronie internetowej www.zeto.koszalin.pl.