Oferty pracy

Likwidator Mobilny

ERGO Hestia
Logo ergo hestia rgb t%c5%82o bia%c5%82e 12.2021

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Od niemal 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Rocznie zapewnia ochronę zarówno ponad 3 milionom klientów indywidualnych jak też kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Likwidator Mobilny
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Gryfice
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości technologii napraw pojazdów (blacharsko-lakierniczych) oraz podstawowej wiedzy budowlanej,
  • znajomości systemu Audatex, Info-Ekspert, Eurotax,
  • praktycznej znajomości programu Excel,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu mechanicznym lub budowlanym(zapraszamy do udziału w rekrutacji również tegorocznych absolwentów),
  • mile widziane doświadczenie w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz szkód majątkowych najlepiej udokumentowane pracą w towarzystwie ubezpieczeniowym,
  • mile widziana udokumentowana praktyka w warsztacie naprawczym.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia w zakresie likwidacji szkód, ale chciałbyś/chciałabyś rozwijać się w tym kierunku, interesujesz się motoryzacją i posiadasz podstawową wiedzę na temat budowy maszyn - aplikuj! Wszystkiego Cię nauczymy.

Obowiązki:

Główne zadania na stanowisku:

  • dokonywanie oględzin szkody w miejscu i czasie wyznaczonym przez klienta (na terenie województwa zachodniopomorskiego, w szczególności północno-zachodnia część),
  • telefoniczny kontakt z klientem,
  • sporządzanie kalkulacji kosztów oraz stosownej dokumentacji potrzebnej w procesie likwidacji szkody
Firma oferuje:

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej wiceliderem rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji i branży,
  • umowę o pracę,
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • bogaty pakiet benefitów związanych ze zdrowiem, sportem oraz czasem wolnym
Sposób aplikowania: https://skk.erecruiter.pl/Offer.aspx?oid=3210445&cfg=72168e06d46a41f4a69a9389df4d3b4d&fromSkk=1603702384224&ejoId=187862&ejorId=241855&comId=8698757