Inżynier Budowy branży elektrycznej, konstrukcyjno-budowlanej i drogowej

Ayesa Polska Sp. z o.o.
Logo ayesa

Firma Ayesa Polska Sp. z o.o. zatrudni młodych, ambitnych inżynierów do pracy przy projekcie budowy farm wiatrowych w miejscowości Chojnice.

Branża: Administracja
Stanowisko: Inżynier Budowy branży elektrycznej, konstrukcyjno-budowlanej i drogowej
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Chojnice
Wymagania:
  • ukończone studia inżynierskie w specjalności elektrycznej, konstrukcyjno-budowlanej lub drogowej,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowie.
Obowiązki:
  • Poszukujemy Inżyniera Budowy branży elektrycznej, konstrukcyjno-budowlanej i drogowej.
Firma oferuje:
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • Interesującą pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym.
Sposób aplikowania: Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres hrpoland@ayesa.com z wpisaną w tytule nazwą stanowiska oraz lokalizacją. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.