Oferty pracy

INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO KLIENTA NA RYNKI WSCHODNIE

Orgadata East Europe Sp. z o.o.

Jesteśmy niezależnym, renomowanym producentem oprogramowania do projektowania ślusarki otworowej i fasad, działającym na wielu rynkach na świecie. Korzystamy z ponad 30-letniego doświadczenia w opracowywaniu oprogramowania i dzięki programowi LogiKal® jesteśmy głównym oferentem aplikacji do projektowania aluminiowych konstrukcji okiennych, drzwiowych i fasadowych. Poszukujemy inżynierów bądź absolwentów kierunków technicznych, płynnie posługujących się językiem rosyjskim w mowie i piśmie.

Branża: Projektowanie, dokumentacja, architektura
Stanowisko: INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO KLIENTA NA RYNKI WSCHODNIE
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • znajomości środowiska CAD,
  • otwartości w komunikacji,
  • biegła znajomości języka rosyjskiego w mowie i piśmie,
  • zaangażowania i chęci podejmowania nowych wyzwań,
  • wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki budownictwo, mechanika, ew. mechatronika),
  • znajomość języka ukraińskiego lub litewskiego będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą współpracę z klientami firmy z rynków wschodnich w zakresie doradztwa i wsparcia technicznego polegającą na:

  • wsparciu w zakresie obsługi naszego programu,
  • analizie zastosowanych rozwiązań w projektach klienta,
  • weryfikacji poprawności przyjętych rozwiązań przez klienta,
  • pomocy w zakresie korzystania z naszego programu.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub sześciomiesięczny, płatny staż z możliwością dalszego zatrudnienia (w zależności od kwalifikacji kandydata),
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie zależne od wiedzy i zaangażowania,
  • możliwość elastycznych godzin pracy,
  • możliwość realizacji odpowiedzialnych i samodzielnych zadań,
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych kursach językowych,
  • komfortowe warunki pracy i przyjazna atmosfera,
  • imprezy integracyjne,
  • cykliczne szkolenia podnoszące umiejętności również w naszej siedzibie w Niemczech,
  • kompleksowy pakiet szkoleń,
  • możliwość dalszego osobistego rozwoju w ramach naszej organizacji,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • brak dresscode’u,
  • wysokie standardy kultury organizacyjnej w międzynarodowym przedsiębiorstwie,
  • napoje i świeże owoce.
Sposób aplikowania: e-mail