Oferty pracy

Specjalista.ds wsparcia klientów z j. niemieckim

Diebold Nixdord BPO Sp.z o. o.

Expect more. Connect more. Dołącz do Diebold Nixdorf - jesteśmy czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych. Wśród naszych klientów znajdują się banki i instytucje finansowe, sieci handlowe, sieci paliwowe, centra logistyczne i rozliczeniowe zlokalizowane na całym świecie. Intensywnie rozbudowujemy nasze struktury i obecnie poszukujemy osób, które dołączą do naszych zespołów obsługujących klientów niemieckojęzycznych. Mieścimy się w nowoczesnym biurowcu w centrum Szczecina, ale dla osób mieszkających w innych częściach Polski oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej.

Branża: Administracja
Stanowisko: Specjalista.ds wsparcia klientów z j. niemieckim
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Szczecin lub zdalnia / cała Polska
Wymagania:

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Bardzo dobrze znasz język niemiecki.
  • Posiadasz podstawową wiedzę z obszaru obsługi klienta lub gotowość do jej zdobycia.
  • Jesteś komunikatywny i lubisz pomagać innym.
  • Jesteś nastawiony na współpracę wewnątrz zespołu, jak i w kontakcie z klientami.
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane będzie także:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Odbieranie połączeń przychodzących od klientów i rejestrowanie zgłaszanych problemów.
  • Techniczne wsparcie klientów dotyczące obsługi dedykowanego sprzętu i oprogramowania dostarczanego przez Diebold Nixdorf.
  • Zdalna pomoc klientom przy rozwiązywaniu zgłoszonych incydentów serwisowych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i aplikacji.
  • Współpraca ze starszymi specjalistami przy rozwiązywaniu złożonych problemów.
  • Zapewnienie klientom wysokiej jakości wsparcia technicznego.
Firma oferuje:

W zamian proponujemy:

  • Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy.
  • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji.
  • Pracę w międzynarodowym zespole.
  • Możliwość używania języków obcych w codziennej pracy.
  • Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Szczecina i możliwość pełnej pracy zdalnej dla osób mieszkających w innych częściach Polski.
  • Szeroki zakres benefitów (26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, Multisport, dostęp do platformy szkoleniowej, dodatek komunikacyjny dla osób pracujących z biura, program poleceń pracowniczych).
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji pod linkiem: https://dieboldnixdorf.recsolu.com/external/requisitions/loDmIdQFyHcHwalJywySBw