Oferty pracy

Asystent sprzedaży

SYSTHERM Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o.
Logo 3000 3000 max

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku klimatyzacji i chłodnictwa. Naszym największym kapitałem są ludzie, na co dzień pracujący w Centrali oraz Oddziałach Terenowych. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, umożliwiając im realizację własnej ścieżki kariery. Wierzymy, że osobiste sukcesy członków zespołu idą w parze ze wzrostem wartości całej organizacji.

Branża: Inne
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Asystent sprzedaży
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Koszalin
Wymagania:
  • komunikatywność, zaangażowanie w działaniu
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • szybkie przyswajanie wiedzy i chęć do podejmowania nowych wyzwań
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i dokładność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • pozytywne nastawienie

Dodatkowe atuty:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość języka obcego
Obowiązki:
  • wsparcie działu handlowego w bieżącej obsłudze Klienta, realizacja zamówień
  • doradztwo techniczne w zakresie stosowania aktualnych rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych
  • przygotowywanie ofert, dobór urządzeń
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • stały kontakt i utrzymywanie relacji z Klientami Oddziału
  • bieżąca obsługa oddziału poprzez: przygotowywanie zestawień/ raportów, wystawianie dokumentów handlowych, administrowanie dokumentacją handlową, koordynowanie obiegu dokumentów i informacji, kontakt z Centralą
  • monitorowanie rynku branżowego
  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju – szkolenia zawodowe; szybki awans
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatny pakiet medyczny
  • ubezpieczenie grupowe
Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv z klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, na adres a-mail ajastrzebowska@systherm.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych: https://www.systherm.pl/polityka-prywatnosci/