Oferty pracy

Księgowa

Biuro Rachunkowe "Zdolińscy" Białogard
3150 png

Biuro Rachunkowe, kadry, płace

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Księgowa
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Białogard
Wymagania:

NASZE WYMAGANIA:

  • umiejętność logicznego myślenia i dokładność.

DODATKOWE PUNKTY ZA:

  • znajomość programu Optima i Płatnik, wykształcenie ekonomiczne (może też być średnie, po technikum, studenci).

BEZ ZNACZENIA: płeć, wiek, prawo jazdy, znajomość języków obcych.

WARUNKI: praca w Białogardzie, pn.-pt. 7.30-15.30, biuro klimatyzowane, własne miejsce parkingowe.

Obowiązki:
  • księgowanie dokumentów,
  • kadry i płace
  • Praca od 1 kwietnia 2021 r., można rozpocząć już pod koniec marca.
  • Umowa zlecenia. W okresie próbnym 2.500,00zł na rękę.
  • Prosimy o CV i wykaz ocen ze świadectwa maturalnego/ukończenia

Termin na wysyłanie CV: do 14 marca br.

Z wybranymi osobami przeprowadzimy rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie Biura.

Sposób aplikowania: CV i wykaz ocen ze świadectwa maturalnego/ukończenia studiów proszę wysłać na adres: biuro@zdolinscy.pl