Projektant specjalista techniczno-handlowy ds. oświetlenia LED marki Ledolux

Ledolux Poland Sp.o.o.

LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. z Rogoźnicy k.Rzeszowa producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zatrudni NA UMOWE O PRACĘ absolwentów lub na UZ studentów BEZ DOŚWIADCZENIA ALE Z WIELKĄ AMBICJĄ i INTELIGENCJĄ oraz wykształceniem elektrycznym lub elektronicznym po politechnice lub studenta zaocznego politechniki do pracy w DZIALE PROJEKTOWANIA PRZEMYSŁOWEGO I ULICZNEGO OŚWIETLENIA LED. Praca polegać będzie na przygotowywaniu projektów oświetleniowych wraz z kalkulacjami oszczędności dla klientów biznesowych oraz publicznych. Wymagać będziemy przeprowadzania audytów oświetleniowych w obiektach przemysłowych , analizie potrzeb klientów w zakresie oświetlenia LED, przygotowywania ofert na nowe oświetlenie LED , projektowaniu i przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji pod nowe projekty oświetlenia LED w Dialux oraz analizy danych w Autocad ,wyliczaniu stopy zwrotu z inwestycji ,poszukiwaniu nowych klientów instytucjonalnych na wymianę starego oświetlenia na nowe LED oferowane prz ez LEDOLUX. Proponujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, docelowo możliwy samochód służbowy oraz możliwość szybkiego awansu. Jesteśmy najlepszy miejscem pracy dla ludzi młodych, inteligentnych, ambitnych, bez doświadczenia ale z ogromną wolą rozwoju i awansu. Mile widziana podstawowa znajomość innego języka obcego.

Branża: Przemysł, Inżynieria produkcji
Stanowisko: Projektant specjalista techniczno-handlowy ds. oświetlenia LED marki Ledolux
Wakatów: 1
Miejsce pracy: pomorze
Wymagania:
  • otwartość na naukę oraz dobry kontakt do ludzi
Obowiązki:
  • reprezentacja firmy na terenie Pomorza
Firma oferuje:
  • szkolenia,
  • awanse ,
  • samochód służbowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
Sposób aplikowania: cv na email: artur.rozmus@ledolux.pl