Oferty pracy

Technolog Produkcji

AJ Fabryka Mebli Sp. z o.o.

„AJ Fabryka Mebli” sp. z o.o. producent mebli biurowych oraz użytkowych, działający na rynku od 1996 roku, będący częścią szwedzkiej grupy AJ Produkter - lidera w sprzedaży wysyłkowej mebli i innych artykułów wyposażenia wnętrz: biurowych, przemysłowych i magazynowych.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Technolog Produkcji
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Słupsk
Wymagania:
  • Znajomość materiałów i procesów technologicznych używanych w przemyśle meblarskim,
  • Znajomość normowania czasu pracy (REFA),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Sumienność,
  • Skrupulatność.
Obowiązki:

• Określanie procesu technologicznego (marszruty) dla produkowanych wyrobów, • Monitorowanie i uaktualnianie czasów na produkowane wyroby zgodnie z procesem technologicznym, • Sporządzanie kart technologicznych, aktualizowanie dokumentacji technicznej, • Tworzenie list materiałowych (BOM), opracowywanie norm zużycia materiałów, • Uczestniczenie w próbach technologicznych przy wdrażaniu nowych materiałów, • Racjonalizacja i modernizacja procesów technologicznych, • Poszukiwanie metod minimalizacji kosztów i racjonalizacji produkcji, • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, związanych z procesem technologicznym,

  • szkolenie w zakresie powyższych obowiązków dla absolwentów Politechniki koszalińskiej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
  • określoną ścieżkę rozwoju i sprawiedliwy system ocen pracowniczych,
  • Fundusz Socjalny (m. in. Świadczenie urlopowe, bilety do kina i inne…),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość ubezpieczenia na życie,
  • benefity: nagrody Jubileuszowe (już po roku pracy!), nagrody roczne,
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i kwalifikacji
Sposób aplikowania: CV na adres mailowy: rekrutacja@ajff.pl