Oferty pracy

Unity Developer

Monika Michalak 8Bit Studio
Zas%c3%b3b 2

8Bit jest butikową agencją rekrutacyjną specjalizującą się w zatrudnianiu pracowników do tworzenia gier wideo, VR/AR, oraz tech start-ups. Współpracujemy z wieloma czołowymi studiami w Polsce i za granicą.

Branża: Administracja
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Unity Developer
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Zdalna
Wymagania:

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w tworzeniu gier przy zastosowaniu silnika Unity (C#)
  • Doświadczenie komercyjne nie jest wymagane; dobrze przygotuj swoje CV oraz wykonaj test - liczą się umiejętności
  • Doświadczenie w pracy w jednym z wymienionych środowisk: PC/console, mobile, VR/AR
  • Umiejętność optymalizowania projektów Unity
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Obowiązki:

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie gier przy zastosowaniu silnika Unity (C#)
  • Praca nad tytułami studia jak i międzynarodowych klientów (PC/console, mobile, VR/AR - zależnie od preferencji)

Szukamy osoby na stanowisko Unity Developer, która zasili utalentowany zespół naszego klienta i pomoże w pracach nad nadchodzącymi projektami. Jako programista Unity będziesz tworzyć gry i aplikacje, dbając o jakość powstającego kodu, gdzie ‘dobrze’ jest dużo ważniejsze niż ‘byle szybciej’.

Sposób aplikowania: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje CV na adres: jobs@8bitplay.com lub poprzez formularz na naszej stronie https://8bitplay.com/ W tytule prosimy wpisać Unity Developer. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).