Oferty pracy

Inżynier/asystent kierownika budowy

Globtank Sp. z o.o. Sp. k.
Logo globtank

Globtank Sp. z o.o. Sp. K to firma wykonująca roboty budowlane w tym szczególnie zbiorniki żelbetowe monolityczne, zbiorniki stalowe membranowe, zbiorniki stalowe emaliowane/ szkliwione. Wykonujemy projekty, oraz realizujemy zadania na budowie, starając się zawsze działać kompleksowo, minimalizując tym samym zaangażowanie i czas Klientów.

Branża: Budownictwo i inżynieria środowiska
Rodzaj pracy: praca stała
Stanowisko: Inżynier/asystent kierownika budowy
Wakatów: 1
Miejsce pracy: Połczyn Zdrój
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie; preferowane wyższe kierunkowe,
  • znajomość programów AUTOCAD, pakietu MS Office,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywność, odpowiedzialność.
Obowiązki:
  • merytoryczny i organizacyjny nadzór nad przebiegiem procesu montażu,
  • pomoc w wyszukiwaniu ogłoszeń przetargowych oraz przygotowywanie dokumentacji przetargowej,
  • zarządzanie brygadami montażowymi oraz nadzorowanie ich pracy,
  • nadzór nad terminowością wykonywania prac.
Firma oferuje:
  • stałe zatrudnienie,
  • umowa o pracę,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy: Globtank Sp. z o.o. Sp. k. ul. Sportowa 9, 78-320 Połczyn Zdrój, e-mail: krzysztof.zaniewski@globtank.com; Tel. 792 392 116